Czy na brodawki condyline?

1 odpowiedzi
Witam,
mam kłykciny kończyste na wewn. stronie uda, miałam je usuwane chirurgicznie, ale niestety wciąż odrastają. Lekarz zapisał mi maść Veregen, która nie pomogła jednakże.
Ostatnio lekarz zapisał condyline ( wczesniej leczono mnie też condyline, ale kłykciny by na tyle duże, że i ten lek nie pomógł i je usunięto, jednak od czasu do czasu pojawiaja się nowe)
Ponadto też na palcu mam brodawkę, taką samą zauważyłam też na pośladku. Lekarka poleciła Condyline i na te kłykciny i na te brodawkę na palcu i pośladku ( brodawka jest płaska)
Czy Condyline stosuje się też na brodawki na palcu?
W ulotce opisuja że jest na kłykciny w okolicch narządów płciowych....
Zgadza się, Condyline jest preparatem do leczenia brodawek okolicy płciowej. Do brodawek zlokalizowanych na palcach stosuje się inne preparaty.