czy można to wyleczyć

4 odpowiedzi
Witam ...od jakiegoś czasu zauważyłam że przy oddawaniu stolca wychodzi i tak jakby kulka z wydzieliną śluzu doczytałam w internecie że to problem z wychodzącą kiszką stolcową ...chciałam zapytać czy to można w jakiś sposób wyleczyć jest to bowiem dolegliwość uciążliwa i nie co wstydliwa ...dodam że mam 56 lat a od roku doskwiera mi ta przypadłość
Pozdrawiam Barbara
Szanowna Pani, należy Panią rzetelnie zbadać i ocenić z jakim problemem się Pani boryka. Po badaniu można ustalić wszystkie szczegóły dalszego leczenia. Pozdrawiam i zapraszam.

Witam! Być może jest tak jak Pani podejrzewa, jednak konieczna jest wizyta w gabinecie lekarskim. Pozdrawiam
Pani Barbaro, są to hemoroidy III stopnia lub wypadanie śluzówki odbytnicy. Na pewno wymaga to wizyty u proktologa
By cokolwiek leczyć najpierw należy tę rzecz zdiagnozować. Na tę chwilę nie ma pewności co do rodzaju choroby, która Pani dolega. Powinna Pani udać się na wizytę do proktologa, który przeprowadzi badanie i zdiagnozuje Panią. I od tego zdecydowanie należy zacząć, bo może się okazać, że przyczyna dolegliwości jest inna niż wypadanie odbytnicy. Jeśli faktycznie Pani problem polega na wypadaniu odbytnicy, to jak najbardziej da się tę dolegliwość skutecznie leczyć. Wypadanie odbytnicy leczy się operacyjnie, poza szczególnymi przypadkami, kiedy tego typu leczenie jest przeciwwskazane. Pozdrawiam!