Czy można być w ciąży bez obecności beta hcg w krwi po 7 tygodniach od stosunku ?
2
odpowiedzi
Czy można być w ciąży bez obecności beta hcg w krwi po 7 tygodniach od stosunku ?
nigdy, trzeba ponawiać stosunki
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
niestety nie albowiem gonadotropina pojawia się już w momencie zagnieżdżenia
Podobne pytania
- Witam. Moje dziecko od pewnego czasu ma dziwne blado czerwone plamy na pupie. Nie są to odparzenia. Czy to może alergia na coś co zjada? A może cos innego?bardzo proszę o odp.
- Ojciec sporządził testament alograficzny w tym czacie chorował na Miażdżyce Urojeniową Zespołem Otępiennym, jak również stwierdzono Urządzenie Ogniskowe Układu Nerwowego. Czy w takim przypadku mogę podważyć testament. Bardzo dziękuję z góry za udzielenie odpowiedzi.
- Ojciec sporządził testament alograficzny, w tym czacie chorował na Miażdżyce Urojeniową Zespołem Otępiennym. Urządzenie Ogniskowe Układu Nerwowego. Czy w takim przypadku mam możliwości podważyć testament. Bardzo proszę o wyrozumiałość bo nie wiem, co mam zrobić. Bardzo dziękuję.
- Jestem ok 5 tygodni po złamaniu podkoronowym kości ramiennej /przy barku/ bez przemieszczenia i rozpoczełam ćwiczenia wahadłowe ręki.Dlaczego zakres ruchu jest tak ograniczony?Czy należy zwiększać zakres mimo bólu aż do osiągnięcia kąta 90 stopni w przód i w bok?Jest jakiś inny sposób na zwiększenie…
- Czy zajmuje się Pani leczeniem autyzmu homeopatycznie?
- Dzień dobry, Mam 20parę lat, 2 lata temu zacząłem odczuwać mocny ból kręgosłupa bez wyraźnej przyczyny (brak wypadku, czy urazu). Od tamtego czasu nie jestem w stanie siedzieć, oraz ledwo stoję. Jestem zmuszony całymi dniami naprzemiennie leżeć, a gdy ból podczas leżenia narasta - dreptać (nie…
- Córka 3,5 letnia ma zdiagnozowany przerost połowiczy prawostronny. Różnica w długości i objętości kończyn górnych i dolnych. Czy istnieje możliwość wyrównania kończyn dolnych poprzez rehabilitacje( aktualna różnica 1cm).?Jeżeli różnica bedzie znacznie większa -w jakim wieku i jaką operację należy…
- Mam pytanie ,dostałam skierowanie na oddział rehabilitacji (prośbą o leczenie scoliozy bardzo znacznego stopnia )mam 48 lat . .szukam takiego oddzialu w Wejherowie , w miejscu gdzie zamieszkuje . Skierowanie dostałam od ortopedy z Gdańska .który powiedział ze w moim stanie tylko pomogą zabiegi…
- Witam moj problem polega na ty ze nadmiernie przetluszczaja mi sie wlosy. Musze je myc codziennie bo juz wieczorem mam tluste od glowy. Co moge z nimi zrobic?
- mam pytaniemoja wnuczka ma 35 miesiecy od 3 miesiecy i jest chora na m z r s czy jest to mozliwe aby przez te okres miala temperature pomimo leczenia jest rowniez wlaczony lek tzn steryd.czy jest inna metoda leczenia. prosze o pomoc,
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.