Czy można bezpiecznie łączyć Euthyrox i Nerwohell?

4 odpowiedzi
Czy jest bezpieczne dla zdrowia branie następujących tabletek jednego dnia?
Euthyroks. 50mg rano na niedoczynność tarczycy.
3 razy dziennie po 200mg tabletki 5HTP
Nerwohell 3x dziennie 1 tabletka (od czasu do czasu 2 tabletki raz dziennie).
2 x dziennie wieczorem napar z jednej saszetki melisy (czasami z dwóch na raz).

Wszystko biorę w ciągu jednego dnia, nie codziennie, bo czasami Nerwohellu nie biorę, albo melisy nie piję. Dodaję jeszcze ostatnio 2 tabletki Valirinu max na raz wieczorem a wcześniej brałem dziennie 3x nerwohell, 2 x po 3 kapsułki nerwomixu i 2 x melisa wieczorem.
Nie wiem czy łącząc to wszystko nie szkodzę sobie.
Sadząc po zestawieniu leków - pacjent leczy się sam. Myślę, że aby dobrze ustawić leczenie i uniknąć interakcji pomiędzy lekami- potrzebna w tym wypadku wizyta lekarska.Pozdrawiam.

Najważniejsze to każdorazowo zarówno przed jak i po przyjęciu Nerwohellu przez pół godziny do godziny nic nie jeść, nie pić, nie myć zębów i nie brać innych leków. Można w ten sposób bezpiecznie łączyć leki homeopatyczne z chemicznymi.
Nie ma przeciwwskazań do łączenia leków homeopatycznych z innymi lekami np z Euthyroxem. Najlepiej jednak dobrać indywidualnie lek uspokajający na podstawie wywiadu i badania pacjenta
leki trzeba testowac, bynajmniej ja tak postepuje