Czy może być tak że nie leki, a depresja zabiera libido?
2
odpowiedzi
Czy może być tak że nie leki, a depresja zabiera libido?
Podobne pytania
- Witam. Mam problem z układem moczowym. Lekarz przepisał mi antybiotyk CIPRONEX. Brałam prze 10 dni. Wydaje mi się, że nie pomogło. Problrm pojawił się po 3 dniach od skończenia przyjmowania antybiotyku. Prosze, co mam zrobić
- Dzień dobry 3 dni temu na wizycie okazało się że mam w zębie zgorzel. Lekarz oczyścił zeba, dał antybiotyk oraz włożył wacik. Teraz z zęba wydobywa się niemiły zapach. Nie wiem czy wacik można wyjąć czy trzeba trzymać cały czas i czy można jakoś pozbyć się zapachu.
- Witam, zgubiłam książeczkę zdrowia psa, niestety weterynarz u którego pies był szczepiony nie posiada systemu a wszystko pisał w notesie( pierwsze szczepienia pies miał 5 lat temu) jak wygląda wyrobienie nowe książeczki?
- Dzień dobry, podczas badania rezonansem magnetycznym, wykryto torbiele w zatoce klinowej. Do jakiego specjalisty należy się udać, w takich przypadkach jaka jest najczęstsza ścieżka leczenia ?
- Czy można robić irygację zatok tydzień po korekcie nosa kwasem hialuronowym? czy żółty katar może być powodem wykonanej korekty?
- 19.05 miałam robioną histeroskopie. Czy w kolejnym cyklu mogę podejść do histerolaparoskopii przegrody pochwowej? Czy warto ją robić przy wadzie macicy ( macica dwurożna, podwójna pochwa - z prawej strony brak dostępu, podwójna szyjka. Dwa transfery nieudane. Brak implantacji. Ostatnie 3 zarodki.…
- Dlaczego po usunieciu mięśniaka i łyżeczkowaniu krwawienia podczas okresu stały się jeszcze bardziej obfite? Na usg w szpitalu podczas takiej obfitej miesiaczki nic nie widać, endometrium 3 mm., dostałam leki na zatrzymanie ale nic konkretnego na temat przyczyny
- Witam przechodze menopauze wlasnie i bola mnie piersi lekko i rece co to moze byc
- Witam, mam stwierdzone Hashimoto ale tsh jest jeszcze w laboratoryjnych normach. Nie biorę żadnych lekow. Przy wysokim tsh - okolo 3.5 bardzo zle sie czuje, ale objawy mam jak przy nadczynnosci tarczycy. Mianowicie wzmożony lek i niepokoj, polecenie szczególnie nocne, walenie serca i duszność.…
- Czy mogę zajść w ciążę 3/4 dni po okresie? Nie doszło do penetracji a tylko ocierania. Nie było pełnego wystrzału ale martwię się o prejakulat
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.