Czy jestem w ciąży?

6 odpowiedzi
Dobry wieczór. Piszę z takim pytaniem, rok temu urodziłam dziecko, nigdy nie miałam regularnej miesiączki, leczyłam się z jakiejś infekcji, ale bez rezultatu. I tak prawie każdego miesiąca. We wrześniu przyjmowałam globulki dopochwowe clotrimazolum. Ostatnią miesiączkę miałam 10 września 2017r, współżylam z partnerem 22 września, bez zabezpieczenia, ale z tego co nam wiadomo niby nie skończył we mnie, długo to nie trwało. Od jakiś trzech dni, rano i wieczorem mnie mdli, mam dużo sluzu koloru żółtawego, ciągnący się, lepki czasami ma jakieś grudki. (zawsze miałam dużo sluzu gdyż nie mogą mnie wyleczyć do końca) klucie na przemian prawego i lewego jajnika, co jakiś czas boli mnie podbrzusze, raz lekko raz mocniej, często oddaje mocz, czuję jakbym miała ciągle pełny pęcherz. Czy możliwe że jestem w ciąży? Czy to też mogą być objawy zbliżającej się miesiączki? Proszę o pomoc :( dziękuję.
Mogą to byc objawy zarówno ciąży, zbliżającej sie miesiączki jak i zakażenia dróg moczowo-płciowych. Proszę wykonać test ciążowy i niezależnie od wyniku umowic sie pilnie do ginekologa.

Dobry wieczór. Proszę wykonać badanie BETA-hcg z krwi. Jeżeli 10 września zaszła Pani w ciążę wynik będzie pozytywny. Nieregularne miesiączkowanie wymaga diagnostyki i leczenia. Pozdrawiam.
Dzień dobry, w sytuacji, którą Pani opisuje konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty. Pozdrawiam serdecznie
Szanowna Pani - proszę przeczytać swoje pytanie, nie wiemy nawet czy stosunek skończył się wytryskiem w Pani pochwie - to, przepraszam - jakiej pomocy Pani ode mnie oczekuje? Kwestia infekcji.... tylko precyzyjny wywiad i badanie. Odnosiłem się do tego tematu w poprzednich odpowiedziach - proszę poszukać. pzdr artur mazur Kalisz
Korzystając ze sposobności: poproszę o precyzyjne zadawanie pytań na możliwie wąski temat, nie prowadzę tu porad o życiu :-) pozdrawiam Czytelniczki am
Szanowna Pani,
Proszę zaczekać do terminu miesiączki, zobaczymy... Jeśli nie wystąpi, to test ciążowy 3 dni po terminie.
Ukłony,
CS
Proszę zrobić test ciążowy w sytuacji, gdyby spóźniła się miesiączka. Objawy ,które pani podaje są objawami infekcji- najlepiej skontaktować się ze swoim lekarzem.