Czy jest to do wyleczenia

4 odpowiedzi
Dzien dobry pisze w imieniu mojej teściowej bo ma bardzo poważny problem ostatnio miała robione Pet i okazało się że ma do usunięcia 6 węzłów chłonnych w prawej strony brzucha usunęła je ale brzuch bardzo ją boli z prawej strony po operacji węzłów chłonnych miała mniec robione jeszcze raz badanie pet ale się nie kwalifikowala się ma usunięta cała macie woreczek żółciowy jest chora na jelita na dwunastnicy ma nadzerki z którego ma wyciek na aorte między aorta a dwunastnica ma guza i boli ja silnie brzuch z prawej strony była już u różnych lekarzy ale dają jej leki osłonowe bardzo bym chciała o poradę co może było jeszcze zrobić
Dzień dobry. Chętnie pomogę. Jednakże, aby uczynić to profesjonalnie muszę zbadać pacjentkę i zapoznać się z jej historią medyczną. Z powyższego tekstu nie wynika na jaką chorobę cierpi. Zapraszam na teściową na konsultację.

Stosowanie leków przeciw bólowych to leczenie objawowe i zawsze można je zastosować, ale warto poszukać przyczyny w miarę możliwości. Zdecydowanie trzeba leczyć chorobę zasadniczą oraz jej powikłania. BD
Witam,
taką sytuację jest bardzo trudno ocenić nie widząc i nie badając pacjenta.
Podaje Pani wiele informacji, ale nie ma wśród nich choćby podstawowej - tj. rozpoznania onkologicznego.
Wszystkie te informacje i objawy muszę być usystematyzowane i ocenione poprzez bezpośrednią rozmowę i badanie Chorej, niestety na podstawie Pani opisu, nie jestem w stanie napisać nic więcej.
Sytuacja Pani teściowej jest niewątpliwie trudna. Uważam, że nie można wypowiedzieć się na ten temat zaocznie i bez wglądu w pełną dokumentacje medyczną.