Czy jest mozliwe...

1 odpowiedzi
Dzien dobry. Moje pytanie jest dosc skomplikowane. Otoz, jestesmy z chlopakiem trzy tygodnie po stosunku. Byl to dzien po owulacji. Trzy dni po stosunku wystapilo plamienie rozowo-brazowe i skurcze podbrzusza. Gdy juz bole i plamienie ustapily i nadeszla miesiaczka, jest ona inna. Trwala 4 dni, gdzie zawsze trwala 7 i byla ona skapa. Czy jest jakas szansa, ze to moglaby byc ciaza czy razej nie? Prosze o odpowiedz pozdrawiam :)
Zawsze to piszę aby ludzie wiedzieli. Nie wiemy nigdy, w którym momencie występuje owulacja. Poza tym dni płodne to te które zamykają się od zakończenia miesiączki do owulacji czyli około 14 dnia przed zakończeniem cyklu czyli następną miesiączką. Pani obawy oczywiście są realne albowiem mogą ze sobą współistnieć ciąża i krwawienie w terminie miesiączki. Proszę wykonać zwykły test ciążowy i dla pewności powtórzyć go po tygodniu gdyby ten pierwszy był ujemny.