Czy jest jakis psychiatra ktory mial podobny przypadek po bupropionie? 9 dnia brania ogromną dereali

Czy jest jakis psychiatra ktory mial podobny przypadek po bupropionie? 9 dnia brania ogromną derealizacja I ataki paniki, mysli ze wariuje które trwają non stop mimo odstawienia bupropionu i zmiany leczenia :( załamuje ręce ze juz nigdy nie wrócę do siebie :(

1 odpowiedź


Tak, zdarza się, że włączenie bupropipnu powoduje nasilenie objawów lękowych. Po zmianie leczenia trzeba dać sobie min. 3 tygodnie aby nowe leki zadziałały, jeśli trudno jest wytrzymać to może konieczne jest wdrożenie doraźnych leków przeciwlękowych. Pozdrawiam.

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.