czy jest jakaś nadzieja u Pana profesora na wyleczenie ?
1
odpowiedzi
Dzień dobry P.profesorze. Moja małżonka 71 lat od 3 lat cierpi na: rozpoznanie; zespoł móżdżkowy -podejrzenie MSA ,zanik korowy móżdżku (zaburzenia rownowagi,zawroty głowy, trudności wymowy)
Przykro mi, ale nie zajmuje się leczenie tego schorzenia.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, 19 kwietnia miałam zakończone leczenie kanałowe dolnej szóstki. Po leczeniu ząb mnie zaczął boleć nawet w nocy, jedzenie tą stroną jest nierealne z powodu silnego bólu, boli mnie też to miejsce gdy dotykam go z zewnątrz przy żuchwie czy policzku, dostałam clindamycin 600 - 30 tabletek,…
- Witam Monika prosze o pomoc mi jestem po trzech zabiegach artroskopi I nad mam problemy z tym kolanem prisze o pomoc a w didatku mam szpatowatikosc kosci ,nie moge wchidzic pi schidavh bo bardzo boli moje nogi odmawiaja chodzenia .prosze o pomoc.Panie Doktorze
- Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy mozliwa jest operacja mięśnia okreżnego oka? Czy dałoby się jakoś wyciąć nadmiar skóry stamtąd? Nie mam na myśli powieki, lecz sam miesien okrezny. Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie niezmiernie ważne. Pozdrawiam
- Witam mam problem jak w tytule czy jest Pan wstanie mi pomoc? Czy istnieja jakieś tabletki albo żele znieczulajace, spraye ktore moze Pan polecić. Jarek pozdrawiam
- Witam, Chciałabym zapytać o dokładne działanie leku Zentel. Czy on rozpuszcza pasożyty, czy są one wydalane w niezmienionej postaci?
- Czy usuwa Pan migdałka u dorosłych laserem bo chrapie i musze coś z tym zrobić. Interesuje mnie też rodzaj znieczulenia.
- Witam, tydzień temu zrobiłam test ciążowy - pozytywny. Następnie kontrolowałam poziom beta hcg: Pierwsze badanie wynik 28 Po 48h wynik 46 Po kolejnych 48h wynik 93 Po kolejnych 48h wynik 88 czyli spadek Po kolejnych 24h wynik 98 znów nieznaczny wzrost Badanie robione w tym samym laboratorium.…
- Witam, od kilku tygodni odczuwam bóle w okolicach korzonków. Przy dłuższym siedzeniu mam problem ze wstaniem i wyprostowaniem się. Ból odczuwalny jest również podczas siedzenia.
- Witam,od ponad roku znacznie nasiliły się moje problemy zatokami. Dziwnym trafem nastąpiło to po dość "brutalnie' wg mnie wykonanym pobraniu wymazu z nosa. Pielęgniarka, która to robiła miałem wrażenie, że wsadziła szpatułkę prawie po "sam oczodół". To miejsce bolało mnie jeszcze przez kilka…
- Witam.Jakie gruby lekow sprawdzaja sie najlepiej w zaburzeniach depresyjnych tzn sennoscia brakiem erergii apatia i wzmozonym apetytem?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.