Czy jest duże prawdopodobieństwo że podczas podniecenia kiedy mój członek ocierał się o pochwę i kie

5 odpowiedzi
Czy jest duże prawdopodobieństwo że podczas podniecenia kiedy mój członek ocierał się o pochwę i kiedy partnerka próbowała go wprowadzić do środka (ale bez skutku) do wnętrza pochwy oraz nie było wytrysku to mimo to jest duże ryzyko że poprzez płyn zwany preejakulatem mogła zajść w ciąże? Czy takie rzeczy często prowadzą do niechcianych ciąż? Jakie jest ryzyko?
Nie znam dokładnych wyników badań i prawdopodobieństwa ale \zapłodnienie polega na dostarczeniu nasienia w okolicy szyjki macicy.

Tak jest ryzyko.
Witam,jest taka możliwość,trudno ocenić to procentowo.
Należałoby wykonać odpowiednie testy-ciążowy oraz BHCG
Szanowny Panie - plemniki są w wydzielinie zwilżającej główkę prącia. Sam Pan musi wiedzieć czy był kontakt choć z przedsionkiem pochwy czy nie? Podejmując seks należy liczyć się z konsekwencjami. pzdr artur mazur kalisz
Ryzyko jest bardzo małe, zajście w ciążę w takich wypadkach praktycznie niemożliwe