Czy jeśli mam lekką astmę, leki przyjmuje tylko rano i wieczorem, to mogę zrobić liposukcję podbródk
1
odpowiedzi
Czy jeśli mam lekką astmę, leki przyjmuje tylko rano i wieczorem, to mogę zrobić liposukcję podbródka?
Tak, nie ma przeciwwskazań.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- pojawił mi się pierścień w lewym oku który przesuwa się wraz z kierunkiem patrzenia ,Jest to denerwujące i przeszkadza w pracy przy komputerze . Wieczorem zaś w lewym oku w tym samym czasie pojawiły się błyskawice . Początkowo myślałem że to odblaski burzy ale pojawiają się co jakiś czas cienkie…
- Borykam się z tzw. wdowim karkiem. Jestem kobietą, mam 23 lata i jestem po dwóch operacjach skoliozy wrodzonej, lędźwiowa i piersiowa, które przeszłam 10 lat temu. Po operacjach było wszystko w porządku, niestety od mniej więcej 3 lat przez pracę siedzącą, którą wykonuję nabawiłam się garba na…
- Szukam pomocy. Na języku a właściwie w nim pod spodem pojawiła mi się dość duża "gula". Nie boli, nie ma zmian na zewnątrz, jest dość twarda. Co to może być? Strasznie się martwię że to coś poważnego. Dziękuję za pomoc.
- Moja 10 letnia córka ma stwierdzoną na trzech palcach u rąk łuszczyce paznokci. Lekarz nic nie zalecila na to, jednak mnie to martwi, bo paznokcie na koncach sa bardzo twarde i ciężko córce je skracać, czesto odczuwa ból gdy za blisko obetne nożyczkami. Po za tym ma na plytce malutenkie wgłebienia…
- Proszę o poradę. Tata pół roku temu przeszedł zawał o którym nie wiedział teraz obecnie czeka na operacje trzech baypasow proszę powiedzieć czy operacja jest poważna i czy operacja trzech baypasow jest rzadkim przypadkiem?
- Bardzo proszę o interpretację wyników Glukoza na czczo 101, po1h 101, po2h 92. Insulina na czczo 20,6, po 1h 84,2, po2h 47,5. Pozdrawiam
- Jestem po 3 lata po drugiej ciąży. Mam rozstęp mięsnia prostego brzucha oraz przepuklinę pepkowa. Czy jest jeszcze szansa żeby cwiczeniami zamknąć rozejście oraz przepuklinę? Czy jest już za późno?
- Jestem po 3 lata po drugiej ciąży. Mam rozstęp mięsnia prostego brzucha oraz przepuklinę pepkowa. Czy jest jeszcze szansa żeby cwiczeniami zamknąć rozejście oraz przepuklinę? Czy jest już za późno?
- Czy przyjmując antybiotyk doxycykline mogę stosować srebro monojonowe?
- Mam pytanie co do preejakulatu męskiego,otóż u mojego chłopaka w momencie podniecenia (gdy zaczyna mnie przytulać,całować)wydobywa się ten śluz, co prawda nie jet go dużo nie przeszkadza mi to zbytnio ale zastanawia mnie to czy dla mnie jest to bezpieczne? jeśli chodzi o zabezpieczenie to ja…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.