Czy istnieje sposób na usunięcie bruzd nosowo - wargowych, w skuteczny sposób? Chodzi metody inne ni

2 odpowiedzi
Czy istnieje sposób na usunięcie bruzd nosowo - wargowych, w skuteczny sposób? Chodzi metody inne niż wypełniacze typu np. kwas hialuronowy , ale takie które też będą regenerować skórę. Wiek 36 lat
Dziękuję
Całkowicie zlikwidować nie można bo nie będzie to wyglądało naturalnie. Jeżeli bruzdy są głębokie to można rozważyć tzw surgiwire + kwas hialuronowy lub np nici. Wszystko zależy od stanu skóry

Dzień Dobry,

świetną i bezpieczną alternatywą dla wypełniaczy z kwasem hialuronowym jest hybrydowy lifting Fotona 6D. Jest to unikalny zabieg laserowy składający się z 6 etapów, za pomocą którego można osiągnąć efekt wielowymiarowej regeneracji skóry bez iniekcji, bólu i okresu rekonwalescencji. Jego unikatowość polega na działaniu zarówno na zewnętrznej powierzchni skóry jak i wewnątrz jamy ustnej. Impulsy lasera emitowane są w precyzyjnie określone miejsca. Dzięki temu możliwa jest pełna odbudowa włókien kolagenowych na całej ich grubości umożliwiając tym samym osiągnięcie efektu ujędrnienia, zagęszczenia skóry oraz spłycenia zmarszczek.
Rekomendowana ilość zabiegów uzależniona jest od stanu skóry pacjenta oraz wieku. Najczęściej do uzyskania satysfakcjonującego efektu wystarczy jeden zabieg, w przypadku dojrzałych skór zaleca się wykonanie dwóch zabiegów w odstępie 3 - 6 miesięcy.

W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu, pozdrawiamy Klinika Skin Laser Lubelscy.