Czy istnieje sposób na usunięcie bruzd nosowo - wargowych, w skuteczny sposób? Chodzi metody inne ni

2 odpowiedzi
Czy istnieje sposób na usunięcie bruzd nosowo - wargowych, w skuteczny sposób? Chodzi metody inne niż wypełniacze typu np. kwas hialuronowy , ale takie które też będą regenerować skórę. Wiek 36 lat
Dziękuję
Jest kilka takich metod od mniej po bardziej inwazyjne np. osocze bogatopłytkowe (choć na pewno zabieg trzeba powtarzać) podobnie jak dermapen (w połączeniu z osoczem daje bardzo dobre efekty) ponadto fraxel (najbardziej inwazyjny z długim okresem rekowalescencji.

Zanim rozpoczniemy zabiegi likwidujące bruzdy nosowo-wargowe należy postawić diagnozę czyli określić powód ich pogłębienia.
Część bruzd to wynik zaniku tkanki podskórnej, inne powstają jako następstwo nadmiernie wiotkiej skóry. W zależności od przyczyny stosujemy inne zabiegi albo wypełniające albo biorewitaluzujące. Szczegółowy plan zabiegowy można określić dopiero na wizycie. Zapraszam do mojego gabinetu.