Czy dziewica może zrobić usg transwaginalne? W internecie krążą różne tezy na ten temat. Chcę umówić

2 odpowiedzi
Czy dziewica może zrobić usg transwaginalne? W internecie krążą różne tezy na ten temat. Chcę umówić się na wizytę do ginekologa, mam 22 lata, nie wiem na co mam się przygotować.
Jeśli jest taka potrzeba to należy wykonać to badanie nawet w takiej sytuacji. Można je zastąpić badaniem przez odbytnicę.

Szanowna Pani - ja wykonałym najpier badanie przezbrzuszne z pełnym pecherzem moczowym. W przypadku wątpliwośćci poprosiłbym Panią o możliwość badania przez rektum. pzdr artur mazur