Czy da się pozbyć blizn z twarzy ?

3 odpowiedzi
Witam 7 września 2016 roku usunęłam pieprzyki z twarzy chirurgicznie i zostały blizny czy można coś z tym zrobić ?
tak-jest kilka metod ale trzeba je dobrać indywidualnie do rodzaju blizny- i proponuję raczej zabiegi

To zależy jaką bliznę zostawił Pani chirurg na twarzy, a blizny pochirurgiczne potrafią być wredne, jeżeli chodzi o ich "usunięcie" czy "wygładzenie", choć nie jest to niemożliwe. Ocena należy do lekarza podczas konsultacji.
Witam,
blizny można korygować różnymi metodami leczenia, najczęściej z zastosowaniem laseroterapii. Zabiegi tego typu są realizowane w DAGDERM, zapraszam więc na konsultację podczas której, po zbadaniu zmiany zaproponuję dalsze postępowanie medyczne. Jeśli wskazana będzie laseroterapia, zabieg może być dokonany tego samego dnia.
Sugeruję wizytę: - 130 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.