Czy brak sanacji oznacza to że nie zostanę przyjęty na zabieg usunięcia torbieli ogonowej w znieczul
1
odpowiedzi
Czy brak sanacji oznacza to że nie zostanę przyjęty na zabieg usunięcia torbieli ogonowej w znieczuleniu podpajęczynówkowym?
Niekoniecznie, ale rośnie wtedy ryzyko powikłań pooperacyjnych.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam Mam żylaka widocznego na prawej nodze od jakiegos czasu i po 12godz przez 4 dni pracy daje mi o sobie znać zaczyna nie pobolewac co mam pierwszo zrobic? Gdzies sie udac?
- Witam mam 29 lat. Wykonałam dzisiaj poniższe badania. Proszę o ich interpretację: TSH 1,239 µIU/ml 0,350 - 4,940 N FT3 2,80 pg/ml 1,88 - 3,18 N FT4 1,13 ng/dl 0,70 - 1,48 N anty-TPO 3,01 IU/ml 0,00 - 5,61 N anty-TG 73,39 01 IU/ml 0,00 4,11 H Bazofile 0,01 tys/µl 0,0 - 0,1 L Czy wykonać…
- Dzień dobry, Dostałam antybiotyk tetralysal na trądzik. Przez pół roku chorowałam na jelita. Trochę się obawiam, tego leku. Czy jest on ciężki ? Czy nie zaszkodzi bardzo ?
- Czy to możliwe, że na jednej wizycie pani stomatolog stwierdziła, że trzy zęby są do leczenia kanałowego bez żadnego zdjęcia? ( Trzy zęby zatrute )
- Witam otrzymalam wynik biopsji wezla szyjny. Monotonna kumulacja komorek limfoidalnych wezla chlonnego I elementy morfotyczne krwi. Co to moze oznaczac.
- Witam serdecznie Mam martwice kosci łódeczkowatej i staw rzekomy tej kości.Lekarz u którego sie lecze skierował mnie juz na 2 serie fizjoterapii ( UD, magnetoterapia i ćw.czynno-bierne) po fizjoterapii chcialby mnie zobaczyć nowe zdjecie RTG. Moje pytania brzmi: czy takie zdjęcie mogę wykonać…
- Jeśli wzięłam 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych pod rząd bez robienia przerwy i teraz po drugim opakowaniu chce już normalnie zrobić przerwę 7 dni to czy w jej czasie bede nadal chroniona? Czy brak przerwy między tymi opakowaniami nic nie zmienił, nie przesunal?
- Witam Proszę o interpretację wyniku TK W obrębie przedniej części płata powierzchniowego ślinianki przyusznej po stronie lewej widoczna jest struktura wielkości do ok 6mm o nieco nierównych obrysach-wewnatrz sliniankowy węzeł chłonny-zmiana o innym charakterze.
- Dzień dobry, ja również mam ogrommy problem z czerwienieniem się i dodatkowo z plamami na szyi i delolcie w sytuacjach stresowych. Jestem 32 letnią kobietą. Zmagam się z tym od 10 lat. Kiedyś byłam otwarta na ludzi i nowe znajomości, teraz mimo to, że jestem atrakcyjną kobietą, mającą mnóstwo…
- Dzień dobry, mając anginę i przyjmując antybiotyk po jakim czasie osoba chora nie zaraża? Z góry dziękuję za odpowiedź
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.