Czy "badanie stomatologiczne" wystarczy?
1
odpowiedzi
Witam, Od kilku dni odczuwam kłucie w zębie przy spożywaniu zimnych/ciepłych napojów. Dzisiaj zaczął się dyskomfort przy jedzeniu i zaciskaniu szczęki. Na razie nie mogę mówić o bólu, ale niestety obawiam się, że zmierza to tylko w tym kierunku a w następnym tygodniu, dokładnie we wtorek mam bardzo ważny dzień, do którego przygotowuję się od dawna i wymaga on ode mnie maksimum skupienia. Czy podczas "badania stomatologicznego", na które mam możliwość zapisać się na najbliższy możliwy termin - piątek, jest pan Doktor w stanie pomóc mi na tyle, żeby jeżeli nie wyleczyć to chociaż zapewnić komfort na kilka najbliższych dni?
Witam, oczywiście że pomogę !
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- dzień dobry,czy w ramach wizyty można konsultować z Panią rodzaj wykonywanych ćwiczeń na siłowni? chodzi mi przede wszystkim ich różnorodność i częstotliwość. dziękuję!
- Czy jest możliwe sporządzenie przez Panią opinii o dziecku do sprawy o zmianę nazwiska dziecka? Jak chce się nazywać, z czego to wynika, czy jest manipulowane itp
- Witam, W dniu dzisiejszym miała wykonane usg oraz odebrałam wyniki testu Pappa. Wiek ciążowy: 12t+2 dni Mój wiek: 28 lat NT 3,0 mm Kość nosowa obecna wolne b-hCG- 44,2 PAPP-A 3,734 Ryzyko skorygowane: trysomia 21 1:1167 trysomia 18 1:5856 trysomia 13 <1:20000 Lekarz zaniepokoił się wartością…
- Cierpię na dentofobię. Stan mojego uzębienia jest daleki od poprawnego, ale panicznie boję się wizyty i bólu. Czy jest na to jakiś sposób?
- Dzień dobry. Cierpię na dentofobię. Zdaje sobie sprawę, że moje uzębienie potrzebuje leczenia, lecz nie mogę się odważyć na wizytę. Czy są na to jakieś sposoby?
- Witam ,w marcu stwierdzono u mnie rwę barkową na tle zwyrodnieniakręg. szyjnego /67 lat/ Czy fizjoterapia może pomóc uwolnić się od silnych leków p/bólowych stosowanych od 2,5 m-ca /szwankuje juz zołądek/.
- Dzień dobry. Mam małe dziecko 3,5 roku i chciałabym jakiegoś małego pieska , aby nie zagrażał mojej małej. Jaka rasa byłaby najlepsza? Dziękuję.
- Witam.Potrzebuję zaświadczenia do sądu, że leczę się na zatoki i oczy, od laryngologa. Czy jest to możliwe, jak tak jaka cena? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
- Dzień Dobry. Panie Doktorze zmagam się z nerwicą lękowa. Do tego doszły chore jelita i te okropne wydzielające się gazy. Czy to jest uleczalne, czy trzeba cały czas brać leki? Boje się uzależnienia i skutków ubocznych. Próbowałam zażywać ziołowe leki, ale nie pomagają mi one. Odizolowałam się…
- Mam skręcony palec ręki i bardzo. Boli i przeskakuje, miałam w go gipsie, ale nie przeszło.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.