Czy asmag forte mogę rozgryźć kub rozkryszyc przed polknieciem lub podzielić nożem na 4 mniejsze czę
1
odpowiedzi
Czy asmag forte mogę rozgryźć kub rozkryszyc przed polknieciem lub podzielić nożem na 4 mniejsze części i w taki sposób polknac ? Mam problemy z połykaniem jakichkolwiek nawet małych tabletek (w dzieciństwie zadlawienieb)a teraz jestem w ciazy i lekqrz zalecił przyjmować ten preparat. Proszę o pomoc i rady
Dzień dobry. Przy trudnościach z połykaniem tabletek, zwłaszcza w ciąży, bezpieczniejszym rozwiązaniem są formy rozpuszczalne w wodzie, np. proszki lub tabletki musujące, lub preparaty płynne, które łatwo przyjmować. Najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym, aby dobrać odpowiednią postać leku i dawkę magnezu, tak aby była skuteczna i bezpieczna zarówno dla Pani, jak i dla rozwijającego się dziecka.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.