czu jestem w ciazy

6 odpowiedzi
Mam 19 lat , spoznia mi sie okres ostatnio mialam 13 wrzesnia a dzis jest 21 i nadal go nie mialam robilam testy wyszly negatywnie a moje beta hcg wynosi <0,100 czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy
Przy tym poziomie beta hCG ciąża jest wykluczona

wyniki badań nie wskazują na ciążę
Pani wyniki nie wskazują na ciążę.
Zaburzenia miesiączkowania mogą być spowodowane rozmaitymi czynnikami, włącznie ze stresem, na który jesteśmy nieustannie narażeni. Jeżeli okres nie pojawi się w ciągu kilku dni proszę umówić się na wizytę do ginekologa. Pozdrawiam
Szanowna Pani, zaburzenia czynnościowe - może stres sporo czynników. z poważaniem artur mazur kalisz
Witam!
Nie ma praktycznie takiej możliwości ; ma Pani zaburzenia miesiączkowania i nie jest najczęściej to nic grożnego ; proszę udać się do ginekologa , jeśli okres nie pojawi sie w ciągu 7-14 dni
pozdrawiam Jacek Domarańczyk
Dzien dobry. Jesli bHCG jest ujemna to szansa ze jest Pani w ciaży jest znikoma. W przypadku braku miesiaczki w najbliższych dniach proponuje skontaktować się z Pani ginekologiem i wykluczyć inne przyczyny braku okresu. Z poważaniem, Marcin Mika