Częste poronienia

4 odpowiedzi
Witam,mam 39 lat. 9 lat temu urodziłam córkę ciąża przebiegała normalnie, urodziła się przez cesarskie cięcie powodem było ułożenie pośladkowe. W 2012 zaszłam w kolejna ciążę, która zakończyła się poronieniem w 6-8 tygodniu, w następną zaszłam 2016, którą także poroniłam nie było tętna ciążą obumarła. Teraz jestem po usunięciu kolejnej, tym razem tętno dziecka już było, zdawało się że wszystko jest dobrze ale po dwóch tygodniach od wizyty zaczęły się plamienia i tą ciążę także straciłam, brałam Duphaston 2x1 oraz kwas foliowy. Z mężem bardzo chcemy mieć jeszcze dziecko, zdajemy sobie z tego sprawę że dla nas to już ostatni dzwonek. Proszę mi powiedzieć gdzie się udać by ktoś nam pomógł, jakie ewentualnie badania wykonać.
każdy ginekolog powinien wiedzieć jakie badania należy wykonać przy poronieniach nawykowtcvh

Konieczne szczegółowe badania np. w kierunku trombofilii.
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Lekarz do którego Pani uczęszcza będzie wiedział co zrobić i jakie wykonać badania.Nie zmieniać za każdym razem lekarza.
Szanowna Pani, nie podejmę się ustawienia Pani internetowo - nie byłoby to uczciwe w stosunku do Was. z szacunkiem artur mazur kalisz