Cykle bez owulacyjne a starania o ciąże z podwójną macicą i jednym jajnikiem

1 odpowiedzi
Witam piszę do Was bo mam straszny problem. Problem polega na tym, że 4 lata temu miałam laparoskopie usuniętą torbiel z jajnika lewego a w zeszłym roku zaszłam w ciąże i poroniłam w 6 tygodniu po czym lekarz mówił mi że samoistne się oczyści nie trzeba łyżeczkować po czym 4 miesiące bolał mnie ciągle brzuch miałam krwawienia co drugi dzień i po czterech miesiącach wylądowałam z bólem u innego lekarza gdzie powiedziano mi że mam zakażenie organizmu i wyłyżeczkowali mnie szybko leżałam w szpitalu pod kroplówkami i zażywałam tabletki po czym ten lekarz który trzymał mnie z resztkami cztery miesiące i lecząc mnie 4 lata gdzie nie kiedy co tydzien bywałam u niego z bólem okazało się podczas tego badania gdzie lekarz mówił że mam w sobie resztki okazało się że muszę pozbyć się lewego jajnika ponieważ jest bardzo zniszczony i w styczniu tego roku miałam kolejną laparoskopie gdzie usunięto mi tego jajnika lewego w lutym miałam laserowe usunięcie nadżerki i zacznę od tego że od marca połowy staraliśmy się o dziecko bo tak nam doradził lekarz żeby było dla nas lepiej ponieważ został mi jeden jajnik a i dodam że mam podwójną macice i tak od marca do maja nie doszło do zapłodnienia więc mój ginekologa kazał mi zażywać ovarin gdzie zażywam go do tej pory bo miałam też wysoką prolaktynę i gdy zapisał mi ovarin zapisał mi rónież duphaston od 16 do 25 dnia cyklu a ja sobie zle to liczyłam bo pierwszy dzień cyklu zaczyna sie z pierwszym dniem miesiaczki a ja 16 dzięn cyklu liczyłam od dnia zakonczenia miesiączki byłam wczoraj u ginekologa i pęcherzyk który powinien mi już dawno pęknąc nie pękną i obawiam się że to przez mój błąd w wyliczaniu 16 dni cyklu bo boję się że to przez branie duphastonu przez zle wyliczone dni a zapomniałam o tym lekarzowi powiedzieć ze zle wyliczyłam przez 3 mieisiące ostatnią miesiączkę miałam 16-go lipca gdzie zakonczyła mi się 20-go lipca teraz ginekolog przepisał mi tabletki po czym mam je zazywac od 2- do 5 dnia cyklu i nadal duphastop od 16 do 25 dnia cyklu jak myslicie czy to moja wina ze nie umiałam obliczyc i zazywałam duphaston nie tak jak trzeba i przez to pecherzyk nie peka? a jak nie moja wina to czy jest szansa abym wogole zaszła w ciąże?
To nie z Pani winy nie doszło do jajeczkowania. Ciąża jest możliwa. Proszę dalej brać leki zgodnie z zaleceniem lekarza.