Cukrzyca brak pracy,depresja

1 odpowiedzi
U mojego syna zdiagnozowano cukrzyce 3 stopnia z powikłaniami obecnie jest na insulinie ludzkiej którą bierze 5 razy dziennie + na noc analogową. Po wszystkich przejsciach tz.rozpoznaniu cukrzycy pobytu w szpitalu ,dwa razy był leczony na ropniaki jeden na stopie drugi na plecach,wazy 54 kg przy wzroscie 175 .Został zwolniony z pracy i teraz nie moze ni znależć pracy nikt go nie chce przyjąć z powodu cukrzycy.Zauważyłam ze bardzo się załamał i chorobą i tym ze nie może znależć zadnej pracy .przy rozmowie prędko się denerwuje i wtedy nie może opanować drzenie rąk .Myślimy o wizycie u dobrego psychologa ale nie wiemy czy to dobry kierunek .. Bardzo bym prosiła o rade . Pozatym jest osobą która nie potrafi osobie rozmawiac ani powiedziec tego co czuje .
Dzień dobry, trudna sytuacja jaką Pani opisuje niewątpliwie może wiązać się z podawanymi objawami i wymagać leczenia - po wcześniejszej ocenie przez lekarza, analizie objawów ich wpływu na funkcjonowanie... Oczywiście wsparcie psychologiczne w tym przypadku jest zasadne. Z całą pewnością psychiatra i psycholog mogą pomóc Pani Synowi.