ct glowy.z kontrastem.

Tętnica szyjna wewnętrzną lewa 5 mm podejrzenie tętniaka.Zmiana w szyszylce 6 mm możliwa torbiel.Polipowata zmiana w zatoce szczękowej o wym.27 mm.Czy to jest do leczenia szukam porady.Mam 34 lata i dwoje dzieci Martwie się i poszukuje neochirurga.

1 odpowiedź


Torbiel w szyszynce rzadko w tym wieku wymaga interwencji. Ze względu na podejrzenie tętniaka t.szyjnej wewnętrznej konieczne jest wykonanie badania angio-TK i konsultacja neurochirurga

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.