COVID I IZOTEK. W pierwszej dekadzie listopada 2020 r. po wizycie u p. dermatologa zacząłem leczyć s

1 odpowiedzi
Covid i izotek. W pierwszej dekadzie listopada 2020 r. po wizycie u p. dermatologa zacząłem leczyć się izotekiem (20 mg). 13 listopada miałem stan podgorączkowy, a piętnastego listopada straciłem węch, którego do dzisiaj nie odzyskałem. Od osiemnastego do dwudziestego listopada miałem temperaturę, (około trzydzieści osiem) ale już od 21 listopada czuje się dobrze i temp. mam w normie. Nie obserwuje u siebie skutków ubocznych (np. ucisku w klatce piersiowej. Bardzo sporadyczny kaszel to efekt mówienia i suchości gardła, które nawilżam pijać wodę). Testów na Covid nie robiłem, bo trudno się było dodzwonić do lekarza (wykonałem sto prób bez skutku). Jeśli to był Covid to przechodziłem go łagodnie i w zasadzie czuje się teraz świetnie. Na pewno skutkiem zażywania Izoteku są suche usta, suchy nos. Czy Izotek może opóźniać powrót węchu ? Czy Izotek może upośledzić węch ? Z tym węchem to jest tak, że czasami wodę po goleniu czuje. Alkohol kiedy wącham odrzuca mnie (mocny zapach), końska maść (metolowa) czuje, ale już perfum rozpoznać nie mogę. Do tego, mam wrażenie czasami jakbym miał w nosie dziwny (nienaturalny zapach). Zastanawiałem się nawet nad tym, czy Izotek można czuć w nosie ? Mam lekki kata, płuczę nos irigasinem. Kolejna wizyta kontrolna zaplanowana jest za półtora tyg. do tego czasu muszę zrobić badania krwi i mam dylemat. Z moją lek. nie jestem w stanie się skontaktować. Mogę tylko przyjechać zapłacić za wizytę. Nie wiem sam co robić ? A jak węch mi nie będzie wracał miesiąc, dwa miesiące to dalej mam się izolować ? Czy suchość w nosie może opóźniać powrót węchu.
Proszę kupić Hysan - maść z witaminą A i dawkować 2 x dziennie po grudce do obu nozdrzy. Gdyby węch nie powrócił do miesiąca proszę o kontakt.