Córka ze znacznym stopniem niepełnosprawności, upośledzenie umysłowe musi dostać się do psychologa w
3
odpowiedzi
Córka ze znacznym stopniem niepełnosprawności, upośledzenie umysłowe musi dostać się do psychologa w PZP. Czy obowiązuje ją kolejka w związku z przysługującym jej przywilejem bez kolejki do Specjalistycznych Usług Ambulatoryjnych. Dziękuję za odpowiedź.
Dzień dobry,
Proszę zadzwonić do danej PZP i tam pytać.
Proszę zadzwonić do danej PZP i tam pytać.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze PZP, aby omówić ten temat . Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry. W przypadku osób z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności, córce przysługuje prawo do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej poza kolejnością, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (art. 47c ustawy). Pozdrawiam serdecznie
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.