Córka się zamyka w sobie

3 odpowiedzi
Witam.
Chciałbym się umówić na wizyte. Chodzi o moją córkę ma 15 lat od jakiegoś czasu ma problem z koncentracją z nauką jest ciągle smutna brak w niej życia i stroni od kontaktów z innymi osobami mówi że nie lubi ludzi stresuje się przy odpowiedziach w szkole i nie może wtedy prawie nic powiedziec jest wiecznie zmęczona i zamknięta
Widzę, że niepokoi się Pan o swoją córkę. Zapraszam na spotkanie, podczas którego będzie można bliżej przyjrzeć się przyczynom, które leżą u źródła opisywanych zachowań. W tym okresie rozwojowym wielu nastolatków doświadcza pewnych trudności w codziennym funkcjonowaniu...dlatego ważna jest uważność najbliższych, by na spokojnie wspomóc takiego młodego człowieka, być przy nim, wskazać mu - zaproponować sposoby, metody radzenia sobie ze stresem, wzmacniać rozwijające się poczucie własnej wartości...być blisko i wspierać...Dosyć często rodzice w tym okresie sami doświadczają niepewności, zagubienia i nawet przerażenia, że z ich pociechami dzieje się coś złego....Dobrze, że Pan zwraca na stan córki szczególną uwagę...Czasem jednak rozmowa z kimś obcym może być łatwiejsza, niż z najbliższymi.. Być może córka będzie chciała porozmawiać i opowiedzieć, co ją trapi.. Jeśli to ze mną zechcecie się Państwo spotkać, proszę umówić się na dogodny dla Państwa termin korzystając z kalendarza na stronie. Pozdrawiam Urszula Gontarz

Zapraszam do wyboru terminu wizyty w elektronicznym kalendarzu na moim profilu. Ewentualnie można skontaktować się telefonicznie.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam, niestety nie zajmuję się osobami niepełnoletnimi. Jeśli Pani córka jest w wieku szkolnym to proszę najpierw rozważyć wizytę w poradni psychologiczno-pedagogicznej, która funkcjonuje w rejonie szkoły. Jeśli nie ma w szkole psychologa to musi ona zatrudniać pedagoga i on powinien również skierować córkę do tej poradni. PPP też są zobowiązane do prowadzenia terapii. Pozdrawiam,

Adam Zawielak
#psychologpoznan
#psychoterapeutapoznan
#terapeutapoznan