Córce sciolgnelem szynę gipsowo prawie tydzień temu. Nie stawia nogi na ziemi na plas a jak to zrobi
1
odpowiedzi
Córce sciolgnelem szynę gipsowo prawie tydzień temu. Nie stawia nogi na ziemi na plas a jak to zrobi to z bulem niewiem co robić. Złamanie podstawy 5 kości śródstopia.prosze i pomoc
Proszę zgłosić się do lekarza w celu wyjaśnienia przyczyny bólu
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- 29 września doznałem mechanicznego zwichnięcia rzepki wraz z odłamaniem dwóch fragmentów kostnych. Fragmenty kostne nie zostały usunięte bo według lekarzy nie przeszkadzają w poruszaniu się stawu. Aktualnie mam problem z swobodnym zginaniem tej nogi. Np podczas przysiadu kolano strzela a podczas…
- Z racji tego iż moja Pani ginekolog w obecnej sytuacji nie przyjmuje chciałabym prosić o radę. Występuje u mnie swędzenie pochwy oraz dużo wydzieliny z grudkami. Co to może być? Czy są jakieś leki bez recepty które złagodzą swędzenie?
- Mojemu synowi 15 lat ciągle pojawiają się nowe pieprzyki najwięcej na twarzy i szyi ma juz ich bardzo duzo I chciałby kilka usunąć bo czuje się z tym złe i wygląda jakby miał ospe do tego ma też trądzik .Poproszę o poradę co robić w takiej sytuacji czy da się zatrzymać wyrost nowych znamion
- Miałam miesiączkę 17 marca o nadal jej nie mam a mam cykle 22 dniowe bo przed ostatnia była 25 lutego czy mogę być w ciąży tesk robiłam 11 ale byłam po kroplówkach nawadniających bo miałam kolkę nerkowa
- Prosiłbym o nazwę leku zamienniki bez recepty na erekcję syldenafil actavis on mi pomagał teraz nie pójdę do lekarza przez, wirus potrzebuje coś bez recepty z podobnym składem proszę o nazwę zamówię przez internet wierze ze mi pomozecie
- Od stycznia założony mam aparat ortodontyczny jak i łuk podniebienny. OD pewnego czasu odczuwam bol naciskając jezykiem na ten łuk, odnoszę wrażenie jak gdyby pod lukiem była jakaś rana. Czy jest to normalne ?
- 26 marca miałam wykonany TK jamy brzusznej, opis dopiero będzie po miesiącu. Płytkę z TK dostałam odrazu.W tym czasie oprócz bólu podbrzusza, który mam już od połowy stycznia to z kilka razy miałam odczuwalny ból po lewej stronie klatki, chyba kłucie serca oraz teraz doszedł ból podczas snu w…
- Proszę mi powiedzieć,czy opuchnięta lewa powieka oka,oraz od wewnętrznej strony powieki pojawiło się zaczerwienienie i małe zgrubienie, które pierwszego dnia było białe,a drugiego wygląda jak lekki obrzęk.Czy to samoistnie ustąpić,? Dziękuję za odpowiedź
- Niedawno wyskoczyła mi krostka na żołędziu. Chciałbym się dowiedzieć co ewentualnie może być tego przyczyną? Z góry dziękuję za odpowiedź.
- Jestem nie ubezpieczona, a nie wiem czy nie złamałam palca czy nie jest po prostu stłuczona jak mam to rozpoznać i jak go wyleczyć. Co powinnam zrobić i gdzie się udać jak szpitale są pozamykane?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.