coccygodynia - POMOCY

4 odpowiedzi
Jestem Halina mam 68 lat od 4 lat okropnie cierpię z bólu .Byłam u różnych specjalistów, a było ich 23 , przeszłam wiele bolesnych badań i dopiero teraz postawiono diagnozę - coccygodynia skrzywienie kości ogonowej .Wiem ,że czeka mnie poważna operacja , ja już jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie proszę pomocy
Proszę Pani Docent Andrychowski nie może Pani pomóc przez internet. Jeśli życzy Pani sobie skonsultowac się z Doktorem zapraszmy na wizytę z aktualnymi badaniami

Dzień dobry. Ponieważ ma Pani postawione rozpoznanie i czeka Pani operacja (na ile rozumiem) jest Pani w trakcie oczekiwania na świadczenie, a wiec pomóc powinna Pani uzyskać od swoich lekarzy którzy Panią już zdiagnozowali. Jeżeli ma Pani jakieś inne pytania dotyczące choroby proszę je zadawać. Pozdrawiam
Witam,powinna się Pani udać do neurochirurga w celu przeprowadzenia badania neurologicznego i przeanalizowaniu wyników badań radiologicznych. Żeby ew.ocenić wskazania do przeprowadzenia zabiegu operacyjnego. Pozdrawiam
Dobry wieczór. Kokcykodynię można wyleczyć. Proszę nie tracić nadziei. Z pozdrowieniami, Krzysztof Zapałowicz