Coaxil - skutki uboczne

6 odpowiedzi
Od 3 tygodni biorę lek coaxil, napierw przez tydzien 2 tabletki, potem od 2 tygodni 3. Choruje na nerwice lękową. Jak dlugo moga trwac skutki uboczne zazywanego leku ? poniewaz dosc mocno je odczuwam... wyzszy poziom leku, drgania, i napady paniki oraz mrowienia glowy
Mogą nie być to same działania niepożądane leku a objawy utrzymujących się zaburzeń lękowych. Najlepiej porozmawiać o tym ze swoim psychiatra, może konieczna będzie modyfikacja leczenia.

witam, skutki uboczne powinny już ustapić. Proszę skontaktować się z lekarzem
Nie wiem czy opisane przez Pana(nią) objawy to skutki uboczne przyjmowania Coaxilu czy objawy schorzenia podstawowego. Zwykle proponuję by takie wątpliwości jakie ma Pan(i) przedyskutować z lekarzem zlecającym lek. Tylko On(Ona) może odpowiedzieć na zadane pytania.
Coaxil jest lekiem przeciwdepresyjnym. Jego działanie przeciwlękowe jest słabsze.
Witam!
Coaxil jest lekiem przeciwdepresyjnym, którego głównymi walorami jest znikoma ilość objawów ubocznych, a jeszcze większym walorem jest fakt, że można go stosować łącznie z prawie "wszystkimi lekami". Jego "siła rażenia" przeciwdepresyjnego nie rzuca na kolana, ale u niektórych podobno działa. Opisane przez Panią "skutki uboczne" mogą być objawami nerwicowymi i na ich ustąpienie trzeba jaszcze zaczekać, aż zacznie działać ten specyfik.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.
skutki uboczne najbardziej nasilone sa zazwyczaj na poczatku farmakoterapii,jeżeli utrzymuja sie przez kilka tygodni to nalezałaby sie zastanowic czy to polekowe i ew zmienić lek,czy tez to objawy nerwicowe i ew rozważyc zwiekszenie dawkowania leku.pozdrawiam
Nie wiązałbym opisany wyżej objawów z ewentualnym skutkami ubocznymi leku Coaxil a z zaburzeniami lękowymi.