Co to może być czy jakaś bakteria

4 odpowiedzi
Witam 16 września miałam cesarskie cięcie od początku nie było dobrze. Pękło mi szycie po trzech dniach zrobił się siniaki, zaczerwienienie po kilku dniach z pęknięcia wylewa się krew, osocze brałam antybiotyk. Tydzień temu rana się zamkla tak myślałam. Wczoraj poczułam w tym samym miejscu guzek dokładnie go i znów to samo rana się otworzyła i wpłynęło dobre że 10 mili litrów krwi, osocza nie wiem jak to określić co to może być
Jest to ropienie rany. Taką ranę należy pielęgnować, zarośnie przez ziarninowanie. Pielęgnacja musi być prowadzona profesjonalnie.

Wszystko wskazuje na nieprawidłowe gojenie rany i zakażenie, potrzebna jest pomoc chirurga w zaopatrzeniu rany i prawdopodobnie antybiotyk
Proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego
Witam, powinna się Pani zgłosić do ginekologa lub ambulatorium szpitala, gdzie było wykonywane cięcie cesarskie celem badania i ewentualnej rewizji rany. Bez obejrzenia jak to wygląda, nie da się oceniać z samego opisu. Pozdrawiam