Co może oznaczać krwawienie podczas stosunku?

3 odpowiedzi
Mam 16 lat, mój pierwszy stosunek był 01.01.2016 r. Zrobiliśmy to 3 razy i za każdym razem, gdy partner wkłada mi palce, krwawie, co to może być?I czy moge do lekarza iść bez rodzicow ?
Witam
Szanowna Pani,przed 18 roku życia na każde badanie lekarskie opiekun/rodzic musi pisemnie wyrazić zgodę
dr Dawid Serafin
Zapraszam na konsultację.
Możliwość umówienia wizyty on-lne na stronie www serafinclinic pl

musi być rodzic
Moja droga, przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Byłem z osobistych przykrych powodów za wielką wodą. Do rzeczy; to, że krwawisz przy kolejnym stosunku, bywa; być może jak wkłada Ci palce gdzieś tam otwiera Ci drobną rankę z .... pierwszego. Nie pytaj, wiesz najlepiej. Krótko i mam nadzieję, rzeczowo: potrzebujesz rady? wpadnij do mnie. P.S. Teoretycznie nie maż prawa zgłosić się do ginekologa < 18 .Ale po poradę, zawsze