Co może być powodem bólu podbrzusza oraz kołki polowej stronie podbrzusza Dziękuję za diagnozę Sta
1
odpowiedzi
Co może być powodem bólu podbrzusza oraz kołki polowej stronie podbrzusza
Dziękuję za diagnozę
Stanisław 67 lat
Dziękuję za diagnozę
Stanisław 67 lat
Co najmniej 100 przyczyn. Proszę udać się do lekarza.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam 21 lat. Bardzo często bez widocznej przyczyny czuję napięcie, rozdrażnienie i lęk nie potrafię się skupić zaczynam potocznie mówiąc panikować. Z lękiem zmagam się w różny sposób często kładę się spać i zaczynam myśleć o jutrze o tym co się stanie jak coś mi nie wyjdzie, jak zareagują inni…
- Potrzebuje pomocy , porady, gdzie i do kogo mogłabym się udać z swoim przypadkiem i w jakim stopniu można za pomocą hipnozy z osoby pokrzywdzonej wyciągnąć inf. Potwierdzające , zle przeżycia, osoby jak i wymazaniu ich mogące służyć w sądzie jako dowodów? Dodatkowo będą również potrzebne opinie…
- Od wielu lat boli mnie kręgosłup.Dwa lata temu złapała mnie rwa kulszowa. Po pięciu krokach musiałam kucnąć w celu odblokowania bólu, aby móc iść dalej. Trwało to ok. 4 miesięcy Na szczęście teraz chodzę całkiem dobrze. Niestety przy porannym wstawaniu jestem sztywna, po jakimś czasie (około…
- Od tygodnia stosuje Loxon 2% na wypadanie włosów. Mam pytanie czy w trakcie tej kuracji można farbować włosy?
- Czy przy zwyrodnieniu plamki żółtej usuwa się zaćmę?
- Mam córkę 3latka konczy w czerwcu. Malo mowi. Tylko pojedyncze slowa. Nie chce powtarzac slow nowych. Czesto pokazuje co chce "to". Co robic?
- Czy przed pierwszą wizytą u psychiatry warto zrobić jakieś badania? Na co się przygotować? Nie zostałam tam skierowana, ale najbliżsi coraz częściej doradzają mi wizytę z obawy przed depresją.
- Biorę 3 dzień tabletki Betmiga 50mg. Mam zdiagnozowany przez urologa pęcherz nadreaktywny. Męczę się od lutego. Stosowałem początkowo antybiotyki, levoxe, było lepiej, potem prędzej czy później był nawrót. W badaniu usg wszystko ok. Na drugie badanie usg z pełnym pęcherzem nie dałem rady dotrzeć,…
- Od paru miesięcy miewam codziennie bóle głowy z tyłu miałam zrobione TK wykazało kostniaka oraz ,polipowate zgrubienia wizytę u laryngologa mam 6 czerwca ,lecz nie sądzę aby bóle były od zatok Proszę o rade co mam dalej zrobić ,bo ból jest nie do zniesienia Pozdrawiam
- Poszukuję dobrego psychoterapeuty dla mojej 13 letniej córki, która boryka się ogólnym zagubieniem i brakiem zadowolenia. Córka jest zestresowana i bardzo emocjonalna.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.