Co mam zrobić żeby moi rodzice zaakceptowali że wyjeżdżam do chłopaka i ułożyć znim życie?

3 odpowiedzi
Co mam zrobić żeby moi rodzice zaakceptowali że wyjeżdżam do chłopaka i ułożyć znim życie?
Polecam szczerze porozmawiać z rodzicami, i też wysłuchać co oni mają do powiedzenia, być może najzwyczajniej w świecie się obawiają. Pozdrawiam, Magdalena Czech

Dzień Dobry :)

Mało danych...,
Czy Rodzice poznali Chłopaka?
Z jakiegoś powodu pojawiły się wątpliwości..., być może warto byłoby podjąć szczerą/otwartą rozmowę z Rodzicami, bo być może dostrzegają Coś, Czego (obecnie) nie dostrzega Pani/Pan? (do rozważenia).

Życzę tylko radości i pomyślności :)
Dzień dobry
Prawdopodobnie między Panią a rodzicami jest silna więź a zerwanie jej wiąże się z lękiem i bólem (w tym przypadku ze strony rodziców). Odcinanie tzw. "pępowiny" bywa trudne może długo trwać. warto porozmawiać z rodzicami o ich obawach, przedstawić swoje argumenty. Wiele również zależy od pani wieku, akceptacji Pani chłopaka i innych czynników.
Pozdrawiam
Magdalena Kaczmarczyk