Co mam zrobić, mąż ogląda filmy porno, chociaż zaprzecza, jestem po porodzie 2 dziecka prawie 4 mies

5 odpowiedzi
Co mam zrobić, mąż ogląda filmy porno, chociaż zaprzecza, jestem po porodzie 2 dziecka prawie 4 miesiac, nasze życie seksualne prawie nie istnieje, nie mam orgazmu, mąż ciągle wytyka jaka jestem nieatrakcyjna a zostały mi tylko 4 kg do wagi sprzed ciąży. Jak coś zainicjuje to się wypina na mnie i nie chce, a sam wcale o tym nie pomyśli. Ostatnio powiedział, że ma mnie dość, jaką jestem zołza itd.przy dzieciach i w domu mi nie pomaga. I jak tu czerpać przyjemność z życia?Co mam robić?
Witam Panią,

Należy koniecznie udać się na konsultacje do psychologa lub psychoterapeuty. Bez wątpienia potrzebuje pani wsparcia specjalistów. Proszę wpisać w wyszukiwarce psycholog lub psychoterapeuta i dodać nazwę swojej miejscowości. Pojawią się informacje mówiące gdzie można znaleźć psychologów i jak się umówić. Podczas konsultacji ze specjalistą będzie okazja do szerszego przedstawienia opisanego powyżej problemu.
Pozdrawiam
Mikołaj Terczakowski

Witam Panią, jakość życia seksualnego pary jest bardzo silnie powiązana z jakością relacji emocjonalnej pomiędzy partnerami. Jeśli mąż jest wyjściowo negatywnie oraz nadmiernie krytycznie do Pani nastawiony ciężko będzie poprawić jakość waszego życia seksualnego. Zachęcam do psychoterapii par na której to przyjrzycie się waszym obszarom problemowym i postaracie się je naprawić. Dopiero gdy wasza relacja, więź emocjonalna stanie się silniejsza i lepsza będzie możliwa poprawa waszego życia seksualnego.

Pozdrawiam
Radek Szafrański
Sugeruję wizytę: Psychoterapia online - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,
Proponuję konsultację małżeńską i podjęcie wspólnej terapii. Jeśli mąż nie będzie chciał z Panią się wybrać, zachęcam do poszukiwania wsparcia i pomocy psychologicznej indywidualnie.
Zapraszam do gabinetu,
Marta Śmieszek
Myślę,że najpierw zaczęłabym od siebie jesli tak się źle Pani czuje z powodu meza doznan seksualnych.Seks i atrakcyjnosc w malzenstwie jest wazna sprawa , a dzieci czesto podnosza libido w zwiazku.Warto z kims bezpiecznie i bez krytyki porozmawiac o sobie i czy chce sie jeszcze Pani mezowi podobac .Wydaje sie ,ze Pani jest dla meza i dla siebie atrakcyjna.Chodzi pewnie o rozluznienie stresu zwiazanego z opieka nad dwojka dzieci, aby unormowac zycie uczuciowe emocjonalne.Warto tez z mezem porozmawiac ,aby zauważyl rowniez Pani prace przy dzieciach i zachecic go do pomocy.Powodzenia w zwiazku.Zapraszamy do Krakowa na konsultacje.Tamara Bogdanowicz, psycholog.
Dzień dobry, z wielkim współczuciem przeczytałem to co Pani napisała. Oglądanie pornografii przez drugą osobę zmniejsza zaangażowanie w związek. Seks jest bardzo ważnym elementem dla dwojga ludzi, pozwala utrzymać związek zdrowym i silnym, wzmacnia relacje u partnerów. Dla Państwa jest potrzebna Terapia dla Par, jeśli mąż się nie zgodzi na terapię wspólną, to dobrze by było gdyby podejeła Pani indywidualną. Jak rozumiem po tej wiadomości, bardzo Pani kocha męża. Życzę Pani powodzenia i dużo wytrwałości. Z wyrazami szacunku, Marcin Rybak