Co jeśli nagle w penisie coś pękło, leciała krew,a teraz nie mogę nawet się wysikać bo tak piecze?
1
odpowiedzi
Co jeśli nagle w penisie coś pękło, leciała krew,a teraz nie mogę nawet się wysikać bo tak piecze?
Proszę udać się pilnie do urologa. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy plyn w stawie skokowy można usunąć strzykawką , czy samo przez leki się to wyleczy jest to uciążliwe i bolesne
- Witam mąż ma poważne problemy za skórą czerwone plamy na nogach stopach i pachwinach rany trudno się goją zasklepiają po czym pękają .Wygląda to jak poparzenie skóra jest bardzo sucha czerwona i łuszcząca niestety bardzo trudno go przekonać o wizytę u lekarza zmiany są bardzo niepokojące a stan…
- Badanie mr stanu kolanowego po urazie W jamie stawowej występuje jedynie ślad płynu, głównie w zachylku nadrzeokowym . Fałdy błony maziowej są miejscowo miernie pogrubione. Chrząstka stawowa przy tylniej krawędzi kłykcia bocznego piszczelowego wskazuje drone nie równości. Wiazadlo krzyzowe…
- Witam. Od 4 dni boli mnie żuchwa po lewej stronie, ból pojawił się nagle w pracy. Na początku było to do zniesienia ale z dnia na dzień ból jest coraz większy. Szczeka mogę normalnie ruszać jak i spożywać posiłki. W ciągu dnia w trybie aktywnym ból jak by ustępuje do czasu gdy usiądę na dłuższa…
- Ponad rok temu zdecydowałam się na podanie botoxu na zmarszki poziome czoła. Lekarz nie poinformował mnie, że botox powinien zostać podany również w okolicę lwiej zmarszczki. Po ok. Tyg. Powstałoy skrzywienia w lini pionowej. Udałam się do lekarza, który podał botox w lwią zmarszczczkę. Nie robię…
- Witam serdecznie, co za zaburzenie seksualne występuje pod nazwą kodu z ICD-10: F52.8 Inne dysfunkcje seksualne bez przyczyn organicznych lub chorobowych?
- Miałem ropne zapalenie zęba 4 po usunięciu już 5 dzień czyje tą ropę dziąsło się nie zabliźnia
- Witam od jakiegoś tygodnia mam ze sobą pewien problem. Gdy jestem ze znajomymi zwłaszcza z jednym kolegom jestem szczęśliwa itd natomiast czy przychodzę do domu jestem cały czas smutna chce mi sie płakać. O czym może to świadczyć? O zakochaniu się ? Depresji?
- Jakie jest prawidłowe ciśnienie? Takie nie za wysokie i nie za niskie tylko dobre.
- Jak długo można używać kropli Starazolin HydroBalance
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.