Co dalej robić?

5 odpowiedzi
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu pojawiły się problemy z prąciem. Pieczenie podczas oddawania moczu, powiększenie węzła chłonnego po lewej stronie, wenerolog zlecił badania i zapisał tylko maść, która nie pomogła. Aktualnie przerzuciło się to także na układ pokarmowy, czuję lekkie gilgotanie, swędzenie podczas wypróżniania oraz zdarzyły się dwa wypróżnienia z białym, sporym kawałkiem czegoś w kale. Mam zdiagnozowany ZJD. Co mam robić?
Konieczne badanie urologiczne i USG. Prosze zgłosić sie z wynikami badaniami zleconymi od wenerologa. Oczywiste włączenie antybiotyku doustnie. Pozdrawiam

Dzien dobry, należy sie skontaktoiwać z gastroenterologiem, lub chirurgiem, jezeli chodzi o pieczenie to z urologiem nie wolno tego tak zostawiać. Pozdrawiam
Witam
Nie napisał Pan jaki jest wynik badań.Rozumiem że były to badania bakteriologiczne w kierunki bakterii chlamydii.uroplazmy mykoplazmy i grzybicy.Nie napisał też Pan czy objawy pojawiły się po stosunku.Konieczne jest dokładne badanie lekarskie ,wraz z badaniem przez odbytnicę i badania bakteriologiczne które wymieniłem moczu ,nasienia i wymaz z cewki.
Odp -jak wyżej
USG j. brzusznej, wymaz z cewki moczowej, posiew moczu