ciężki ZSO, DYSUNKCJA WARSTWY WODNEJ a okulary p/słoneczne z wada wzroku

1 odpowiedzi
Mam ogromna prośbę i zapytanie.Cierpię na ZSO Z CIĘŻKIM JEGO PRZEBIEGEM ,Z BRAKIEM PRODUKCJI ŁEZpoprostu mam dwie te same pary okularów z tymi samymi mocami w korekcyjnych jesy okej a w słonecznych widze jakbym była w takiej zapaści i ostrość jest dobra jakby ale jak ruszam głowa to dziwne wrażenie załamywania sie obrazu -OSTATNIA SZANSA DLA MNIE TO MOŻE rESTASIS.jEDNAK TERAZ MAM INNY DODATKOWY problem .Zrobiłam sobie okulary p,słoneczne z moją obecna wadą.Nie wiem dlaczego ale po założeniu :"wpadał w dół w otchłań. i ma okropny ból głowy Myślałam ,ze to może kwestia złego wykonania,ale zrobiłam drugie i jest to samo.Czy ktoś mi może odpowiedzięć co może być tego przyczyną Przy zwykłych p/słonecznych tego nie ma.Czy to także wpływ zespołu suchego oka.? Po prostu mam dwie te same pary okularów z tymi samymi mocami .W korekcyjnych jest okej, a w słonecznych widzę jakbym była w takiej zapaści i ostrość jest dobra jakby ale jak ruszam głowa to dziwne wrażenie załamywania się obrazu.Kogo powinna się o to do kogo zwrócić
Witam serdecznie! Proszę sprawdzić u optyka czy rozstaw żrenic jest ten sam w okularach przeciwsłonecznych, co w korekcyjnych. Mogę to sprawdzić na wizycie u mnie, jaka jest przyczyna kłopotu, zapraszam na wizytę!