ciąża, brak miesiączki

13 odpowiedzi
Czy istnieje możliwość, że jestem w ciąży ?
Pierwszy dzień mojego ostatniego cyklu to 11 maj. Moje cykle są zazwyczaj długie i planowany okres powinnam była dostac 12.06 jednak tak się nie stało - okres się spóźnia. Nie stosuję żadnej antykoncepcji hormonalnej, 27.05 uprawiałam seks z zabezpieczeniem(prezerwatywa).
W celu wykluczenia ciąży zrobiłam 3 testy - wszystkie negatywne oraz 19.06 betaHCG z krwi - wynik <0,1 mIU/ml. Co powinnam zrobić dalej?
Widać z tego, że nie jest Pani w ciąży,a nieregularne miesiączki świadczą o zaburzeniach hormonalnych, które trzeba leczyć.

witam, proszę udać się na wizytę do ginekologa
Nie jest Pani w ciąży. Jeśli nic nie dolega, proszę zgłosić się do ginekologa, gdy nie będzie miesiączki 2 miesiące.
nic ;-) poczekać na okres z poważaniem artur mazur kalisz
Witam,
udać się do ginekologa na konsultację + USG.
Ciąży na podstawie badań nie ma. Konieczna wizyta u lekarza ginekologa w celu ustalenia planu wyregulowania miesiączek.
Przepraszam, byłam na urlopie. Myślę, że do dnia dzisiejszego Pani problem został rozwiązany. Pozdrawiam
Test beta Hcg wyklucza ciążę,Proszę odwiedzić swojego lekarza prowadzącego i postarać się wyjaśnić przyczynę zatrzymania miesiączki. badania PRL, TSH..
pozdrawiam
Jeżeli miesiączka się nie pojawi należy wykonać próbę progesteronową i wywołać ją farmakologocznie
Jeżeli test ciążowy z krwi jest ujemny proszę się nie obawiać ciąży. W celu regulacji cyklu i wywołaniu miesiączki powinna Pani poddać się leczeniu hormonalnemu.

Pozdrawiam serdecznie
Wszystko wskazuje na to,że nie jest Pani w ciąży. Zastosowała Pani barierową metodę antykoncepcyjną, a badania są negatywne. W przypadku dalszego braku krwawienia miesiączkowego należy badania powtórzyć. Pozdr Łukawski
Prezerwatywa nie jest żadnym zabezpieczeniem przed niechcianą ciążą.
Zgłosić się do lekarza, albo czekać jeśli ma Pani cierpliwość.
Wyniki badań świadczą o tym ,że nie ma ciąży. Proponuję usg przezpochwowe i ewentualnie zastosowanie progesteronu w celu wywołania miesiączki , następnie diagnostykę zaburzeń hormonalnych. BD