ciaza a raczej jej brak

11 odpowiedzi
nie moge zajsc w ciąże, co moze byc przyczyną ? miesiaczka jest owulacja tez
Należy zbadać oboje partnerów. Przyczyn niepłodności może być wiele - konieczna wizyta u ginekologa

Dzień dobry,
problem który Pani podaje może mieć szereg przyczyn, nie sposób udzielic odpowiedzi bez zebrania szczegółowego wywiadu i wykonania odpowiednich badań. Proszę umówić się na konsultację do Pani lekarza prowadzącego.
Nie da się tak po prostu odpowiedzieć na to pytanie. Sprawa jest do omówienia w gabinecie lekarskim.
Przyczyn niepłodności jest bardzo wiele, nie da się tak po prostu odpowiedzieć na to pytanie. Trzeba wybrać się do ginekologa, zrobić badania hormonalne, badanie drożności jajowodów i badanie nasienia męża.
przyczyn może być dużo, a czasem wszystko jst ok a ciąży nie ma. Diagnostyka niepłodności nie jest łatwa, ale są pewne standardy postępowania. Na pewno trzeba zacząć od wyników badań pani i męża , potem ewentualnie sprawdzić drożność jajowodów . Osobiście zajmuję się tym tematem, ale myślę że odległość z Tarnobrzega jest na tyle duża że warto poszukać w okolicy lekarza, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności .
Ważna sprawą jest Pani wiek, przebyte operacje,zaburzenia w układzie hormonalnym.
Trzeba też pamiętać ze 50 % niepłodności jest po stronie męskiej
Szanowna Pani - nie mogę odpowiedzieć na tak postawione pytanie w sposób precyzyjny - proszę zawęzić zakres - to cała ogromna wiedza. z szacunkiem artur mazur kalisz
Szanowna Pani,
Przyczyn może być wiele. Diagnostyka niepłodności to dosyć złożony proces. Nie do zrobienia przez internet.
Ukłony,
CS
Należy wykonać badania hormonalne, monitoring cylku i badanie nasienia partnera . Ewentualnie kontrola drożności jajowodów .
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Szanowna Pani, przyczyn Pani problemu może być wiele. W pierwszej kolejności należy odbyć wizytę u lekarza specjalisty, który pomoże zdiagnozować problem. Pozdrawiam
Nasienie, przeszkody mechaniczne, towarzyszące choroby, brak współżycia dopochwowego..