Ciągnięcie w pachwinie i ból podbrzusza

3 odpowiedzi
Witam! Mam 33 lata ważę 80kg jestem aktywny fizycznie, jestem żonaty, bez dzieci. Mieszkam w Anglii. Chciał bym zasięgnąć informacji: około miesiąca temu zauważyłem na swoim członku wysypkę, która objawiała się plamkami i krostkami na żołędziu. Kilka dni póżniej zacząłem czuć ciągniecie w pachwinie. Wysypka znikła po 4 dniach, z objawów jak i informacji znalezionych w internecie mogła być to grzybica penisa, dodam że mam jedną partnerkę sexualną. Niestety ciągniecie w pachwinie pozostało po tygodniu doszedł ból w prawej stronie pod brzucha. Ból lekki tępy promieniował na jądro prawe, w pewnym momencie miałem wrażenie jak by to jądro bolało. Udałem się do mojego lekarza rodzinnego tu w UK. Zbadał jądra powiedział że żadne guzki nie są wyczuwalne, obadał brzuch, podejrzewa infekcje (dodam że nie chodzę częściej do toalety nie czuje parcia na pęcherz) dostałem antybiotyk na dwa tygodnie. Zapisał mnie również na usg ale początkiem lutego wolny termin. Drugi tydzień mija i nic ból pozostał (nie nasila się ale i nie słabnie) ciągnięcie w pachwinie również skończyłem antybiotyk. Jestem w pierwszy tydzień stycznia w Polsce na dwa dni i chciałbym kompleksowo się zbadać. JAKIE BADANIA POWINIENEM WYKONAĆ ??? Jestem już umówiony na USG jąder i jamy brzusznej. JAKIEŚ BADANIA KRWI POWINIENEM WYKONAĆ ??? Z JAKIM LEKARZEM POWINIENEM SIĘ SKONSULTOWAĆ ??? Proszę o poradę. Dziękuje i pozdrawiam
Dzień dobry,
Jeżeli chodzi o wysypkę to niestety bez zdjęcia nie jestem w stanie stwierdzić co moglobyc przyczyna.
Natomiast ból w okolicy moszny należy zdiagnozować. Proponuje wykonać usg moszny, markery nowotworowe, posiew nasienia , mozna takze wykonać badanie moczu, morfologię, kreatynine. Pozdrawiam

zapraszam na wizytę.
USG jamy brzusznej i moszny, PSA, mocz badanie ogólne i posiew, konsultacja urologiczna