Witam. Czy wykonujecie usg tkanek miękkich? Czy poradzicie coś na ból przedramienia czy lepiej skonsultować się najpierw z ortopedą?Mam 20lat. Ból ten odczuwam już od 3 lat, jednak kiedyś raz na 3 miesiące, po cięższym meczu siatkówki, teraz codziennie, nasilający się, kiedyś promieniujący do łokcia, teraz do nadgarstka. Mam zdjęcie rentgenowskie ręki, jedna wizyta u ortopedy za mną, nie pomogła, z tym, że nie obejrzał on nawet płytki, przeczytał tylko nic nie mówiący opis - zdiagnozował łokieć tenisisty. Tabletki przeciwzapalne nie pomogły, maść też nie. Zdaniem znajomego fizjoterapeuty nie jest to łokieć tenisisty. Czy powinnam zasięgnąć waszej porady, czy lepiej udać się do innego ortopedy?
mgr Bartosz Żbik
mgr Bartosz Żbik
Fizjoterapeuta, Terapeuta
Poznań
Witam. Wykonujemy diagnostyczne USG tkanek miękkich i stawów. Nie chcę ciemno obiecywać, natomiast wydaje mi się, że mogę Ci pomóc. Trzeba szerzej spojrzeć na problem. Zapraszam na wizytę. Pozdrawiam

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.