choroba popromienna?

3 odpowiedzi
mam 25 lat, w przeciągu miesiąca miałam 3 badania : rtg klatki piersiowej, tk głowy bez kontrastu i rtg zeba. nie wiedziałam że jest to takie niebezpieczne. od kilku miesięcy wypadają mi bardzo włosy i nic nie pomaga, mam już prześwity. czy możliwe że to przez promieniowanie? co mogę teraz zrobić?
Na pewno nie jest to związane z dawką promieniowania RTG, którą Pani otrzymała. W pierwszej kolejności proponuję zwrócić się do dermatologa.

suma tych badań to bardzo mała dawka brak związku z Pani objawami
przyczyna zapewne leży zupełnie gdzie indziej stresy niedobory składników odżywczycg
Nie ma takiej możliwości - dawka była stanowczo za niska. Proszę udać się do lekarza rodzinnego i wykonać badania laboratoryjne ( np. statystycznie często zdaża się u kobiet niedoczynność tarczycy, może to jakiś problem dermatologiczny ? ).