CHOROBA GRAVESA BESEDOWA

1 odpowiedzi
Witam od kwietnia lecze sie na nadczynnosc poczatkowo mialam tsh 0,07 wysokie hormony, dostalam euthyrox 20 po miesiacu dawke zmnienszona na 10, tsh wynosilo 0,297, wkoncu nadczynnosc przeszla w niedoczynnosc tsh 18 hormony niskie, lekarz zalecil mi branie pół tbl thyrozolu 5 mg oraz 25 euthyroxu, po miesiacu hormony byly w noramie, po 2 tsh znowu niskie 0,2 ft4 w dolnej granicy 0,85 ft3 w noramie, lekarz zalecil kontynuacje powyzszej dawki, moje pytanie jest zasadniczy czy to ma sens, skoro przez 2 miesiace tsh skoczylo z 18 na 0,2 a mam brac ta sama dawke? czy moze powinnam odstawic leki? dodam ze bardzo źle sie czuje mam ciagle podpuchniete i zmeczone oczy oraz wlosy leca mi na potege, chodze do trychologa, na zabiegi bo boje sie wylysiec, co powinnam zrobic prosze o porade. Chodze do takiej starszej pani, moze nie leczy sie juz dzisiaj nadczynnosci w taki sposób? prosze pilnie o porade z calego serca dziekuje.
witam, wydaje mi się, że na początku to był chyba metizol raczej, nie euthyrox? Potem domyślam się, że stosowano metodę "zablokuj i zastąp" , tak czy inaczej, trudno mi ocenić skuteczność leczenia tak "przez internet". źle, że się Pani kiepsko czuje. Jeśli ma Pani wątpliwości, proszę wybrać się jeszcze do kogoś innego na konsultację. pozdrawiam