Chora zazdrość

1 odpowiedzi
Witam,
Mam ogromne problemy z zaufaniem w związku. I nie chce tego stracić bo to najlepszy mężczyzna pod słońcem. Jestem zakochana po uszy. To drugi mój w zyciu związek. Mam 24 lata. Pierwszy związek pierwsza miłość od 17 roku życia trwał 5 lat. Zostalam zdradzona. Chłopak zmienił pracę na kierowcę tirów i korzystał z usług prostytucji, często mnie oszukiwal tzn pisał (nie wiem czy się spotykał, di tego się nie przyznał) z koleżankami z okolic. Wyraźny podryw z jego strony. Czesto mnie oszukiwal jeżdżąc po imprezach z kolegami ale może dlatego że wiedział że będę na niego zła a ja nie bylam typem imprezowicza a raczej bylam też za młoda bo nie miałam na te imprezy pieniędzy i wolałam przeznaczyć je na coś innego. Z jednej strony sie ucieszyłam a z drugiej to bylo kompletne załamanie. Nie wierzyłam że kiedyś się zakocham a tu proszę kolega z osiedla który kiedyś dawno mi się podobał. Teraz jesteśmy ze sobą od pół roku. Spotykamy się od roku. I jest to 1,5 roku po rozstaniu z poprzednim chłopakiem. Jest to totalne przeciwieństwo poprzedniego związku. Poprzedni chłopak w wieku 17 lat miał ogromne doświadczenie z kobietami, z imprezami z uzywkami, wszyscy mówili że ja go ujarzmilam;) a teraz , chłopak jest ode mnie starszy 4 lata, nie był nigdy w zwiazku, jest wspaniały wierzy w Boga, szanuję mnie i jest idealnym w każdym względzie. Nie ma żadnych wad jak o nim pomyślę. I wiem że mogę mu zaufać że mnie nie skrzywdzi. Ale jestem tak cholernie zazdrosna o to ze zdradzi mnie w pracy. O znajome z pracy. Gdy któraś do niego napisze, gdy zaprosi do znajomych ... o nikogo innego nie jestem zazdrosna z reszta to się dzieje raz na jakiś czas. Jest między nami świetnie i nagle ktoś napisze i ja juz panikuje bo twierdzę że skoro do niego pisze to pewnie mają mile chwilę w pracy. Jestem.swiadoma że to jest chore. To chyba uraz po poprzednim związku. A nie chce go stracić i chce cos z tym zrobić bo zasługuje na lepsze traktowanie. Dlatego chciałabym umówić się na wizytę. Duży wpływ może mieć na to moja sytuacja rodzinna. Mój ojciec również jest chorobliwie zazdrosny o matkę. Może to genetyczne? Nie chce taka być. Chcę zaznaczyć że spędzamy każda wolna chwile razem. Praca i on
. Proszę o odpowiedź
Nie jest to genetyczne ale na pewno odziedziczyła Pani ten schemat z domu. Proponuje udać się na wizytę do psychologa lub psychoterapeuty i zastanowić się nad tym jak poradzić sobie z tym lekiem. Pozdrawiam