Chęć bycia adorowaną i nie zważanie na uczucia innych

1 odpowiedzi
Od 2 lat jestem mezatka,caly czas myśle jednak o swojej pierwszej nie dokońca spełnionej miłości.Ponadto bedac w towarzystwie zawsze odczuwam potrzebę zwracania na siebie uwagi,szczegolnie zabiegając o uwagę mężczyzn' zawsze któregoś prowokuję by nadmiernie zainteresowal sie moją osobą nie zważając uwagi czy dany mężczyzna ma partnerkę. ( wszystko oczywiście odbywa się w sposób dyskretny i w żadnym wypadku nie myślę realnie o zdradzie' chodzi tylko o swiadomosc bycia obiektem zainteresowań). Z perspektywy czasu oceniam że każdy moj związek polega na chęci zwrócenia na siebie uwagi i byciu adorowaną' przy czym druga strona dostaje w zamian nie wiele gdyż jestem raczej zamknięta w wyrażaniu uczuć. Czy powinnam zwrócić się o pomoc do specjalisty
Witam, skoro zwróciła sie Pani do mnie z tym pytaniem to znaczy ze pewnie ta sytuacja/ zachowanie Pania meczy/ jest dyskomfortem. Wobec tego nalezy pomysleć o poprawie jakości zycia i zmianie swojego zachowania z pomocą specjalisty.