Chciałbym zapytać czy lekarz psycholog także prowadzi farmakoterapie czy jest to tylko możliwe u psy
4
odpowiedzi
Chciałbym zapytać czy lekarz psycholog także prowadzi farmakoterapie czy jest to tylko możliwe u psychiatry ?
Leczeniem farmakologicznym zajmują się lekarze psychiatrzy.
Dzień dobry. Psycholog nie jest lekarzem. Farmakoterapię prowadzi jedynie lekarz - psychiatra. Pozdrawiam Sandra Jargieło
Dzień dobry,
psycholog nie ma takich uprawnień. Leczenie farmakologiczne leży w gestii lekarza-psychiatry.
dr Monika Gmurek
psycholog nie ma takich uprawnień. Leczenie farmakologiczne leży w gestii lekarza-psychiatry.
dr Monika Gmurek
Tylko lekarz psychiatra. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Podobne pytania
- Chciałbym się zapytać czy na terapii indywidualnej z psychologiem jest możliwość nauczenia się radzenia ze stresem? a jeśli tak to jak długo by to trwało?? Chodzi o to że w niektórych sytuacjach sam siebie nakręcam i jeszcze bardziej się stresuje. Proszę o odpowiedź.
- Mam pytanie mam niedoczynnosc tarczycy ,przed chorobą wazylam 63 kg teraz waze 83 do tego podjadam w nocy.Probowalam roznych died ale nic mi to nie daje czy jest dla mnie ratunek zebym schudla z 15 kg
- Mam pytanie mam niedoczynnosc tarczycy ,przed chorobą wazylam 63 kg teraz waze 83 do tego podjadam w nocy.Probowalam roznych died ale nic mi to nie daje czy jest dla mnie ratunek zebym schudla z 15 kg
- W grudniu miałam bardzo dużo stresów,generalnie jestem kobietom, która ciągle się czym martwi czegoś obawia czasami na zapas. Rok po urodzeniu córki zaczęłam się bać że zachoruje na raka umrę i zastawie dziecko, wiem że to nie mądre co teraz pisze ale tak taka prawda.Biegałam po lekarz ciągle…
- Od lat mam na ciele wystajace "brodawki" - chyba tak to mmoge nazwac. W niektorych miejscach sa dosc klopotliwe poniewaz obawiam sie aby ich nie uszkodzic przez gorna czesc bielizny. Czy powinnam isc do dermatologa czy moze do innego specjalisty? Dziekuje
- Na podstawie RTG stwierdzono u mnie kręgozmyk przedni L5-S1 5 mm. Czy w tej sytuacji powinnam zaprzestać aktywności fizycznej typu zajęcia fitness (TRX, ćwiczenia aerobowe itp.), narciarstwo alpejskie, tenis?
- Mam problem z oddawaniem moczu, strasznie piecze, co kilka minut muszę oddawać mocz co jest bolesne. Trwa to już kilka dni, zdarza się że oddaje mocz z krwią.
- Mam problem z zanikającom erekcją w trakcie stosunku.Stało to się raz i teraz podczas stosunku mam te same obawy i sytuacja się powtarza. Nie mogę nad tym zapanować. Co zrobić gdzie szukać pomocy żona też traci cierpliwość bo chcę a potem takie coś.Pozdrawiam.
- Mam 20 lat mam problem z sexem .. a mianowicie moj stosunek z partnerka jest zbyt krotki oczywiscie z mojej winy po kilku ruchach dochodzi do wytrysku..nie umiem tego wydluzyc w zaden sposob probowalem zmieniac pozycje tez nie pomoglo Dodam ze moja partnerka jest stała parnetra a nie znajomoscią…
- Jakis czas temu prawie odcialem sobie opuszek palca norzem. Wisiał tylko na paznokciu.Na sorze zostal przyszyty i po pewnym czasie mialem kontrole i lekarz powiedz ial ze sie przyjelo i sciagnal szwy na 3 h mialem miec opatrunek po czym mialbyc zdjety. Mam pytanie co dalej? czy ten opuszek wroci…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.