Chciałam prosić o pomoc w diagnozie.. od listopada zmagam sie z bólami zębów. Po kolei jeden po drug

1 odpowiedzi
Chciałam prosić o pomoc w diagnozie.. od listopada zmagam sie z bólami zębów. Po kolei jeden po drugim zaczely mnie bolec zeby leczone kanalowe w roznym czasie. Panorama nic nie wykazala proba leczenia zebow sasiednich takze nic. Po miesiącu prob mojego dentysty trafilam do innego specjalisty który pod jednym zebem doszukal sie stanu zapalnego zab usunieto. Drugi zab jedynka ponowne leczenie kanalowe mikroskop bez stanu zapalnego ale podobno kanal byl niedbale wypełniony. Mimo tych działań zeby bola mnie nadal nawet miejsce w którym usunieto mi zab. Inne zeby leczone kanalowo tez bola nawet nie tyle same zeby bo reaguja prawidłowo w badaniu ale miejsce w ktorym znajduje sie zab i lekarze tez chcą je leczyć reendo mimo ze na zdjęciu wszytko wyglada ok. Dodam ze zadne leki przeciwbólowe nie pomagaja ani trochę Clindamycyne bralam dwukrotnie. Bywa tak ze bol ustepuje na krótko ale po jakims czasie wraca. W międzyczasie stwierdzono u mnie dosc znaczna anemie. Nie wiem czy niedobór zelaza moze mieć zwiazek z bólami zębów? Dodam ze kazda ingerencja stomatolaga wiaze sie z jeszcze wiekszym bolem i powikłaniami.Pytam lekarza ogólnego stomatologów chyba 5 odwiedziłam zaden nie slyszal zeby na raz bylo tyle ognisk bolu szukam inf w sieci i nic nie moge znalesc.. nie mam pomysłu jakie badanie wykonac do jakiego specjalisty się udac. Ciężko mi juz wytrzymac z ciągłym bólem. Z góry dziękuję za pomoc
Dzien dobry, Prosze pomyslec nad zrobienie diagnostyki w kierunku stanu zdrowia zatok.
Polecam także pójść do dobrego laryngologa.
Zrobić komplet badan krwi i moczu.