Chciałabym zrobić sobie operacje piersi po udarze niedokrwiennym. Codziennie biore acard 75 mg. Czy

Chciałabym zrobić sobie operacje piersi po udarze niedokrwiennym. Codziennie biore acard 75 mg. Czy można zrobić taką operację bezpiecznie? Udar mialam 5 lat temu.

1 odpowiedź


Przebyty udar mózgu jest bardzo dużym czynnikiem ryzyka, szczególnie przy tak dużym zabiegu operacyjnym jak plastyka piersi. Nie napisała Pani dokładnie o jaki zabieg chodzi. Rozumiem że została Pani dokładnie zdiagnozowana co do przyczyny tego zachorowania. Jeśli nie , to pełna diagnostyka neurologiczna, jest bezwzględnie potrzebna , jesli myśli Pani o jakichkolwiek zabiegach operacyjnych. Pozdrawiam M. Ciesiński

lek. Marek Ciesiński

lek. Marek Ciesiński

chirurg plastyczny

Kraków

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.