Chciałabym zlikwidować "zmarszczki marionetki" . Ile czasowo trwa taki zabieg i ile kosztuje ? Pozd

6 odpowiedzi
Chciałabym zlikwidować "zmarszczki marionetki" . Ile czasowo trwa taki zabieg i ile kosztuje ?
Pozdrawiam.
Chciałabym napisać 1 wizyta, 1 ampułka wypełniacza niemniej jednak problem ten to często wierzchołek góry lodowej. Konieczna jest konsultacja ocena kondycji skóry i nasilenia zmian. Wtedy dopiero będzie decyzja co dalej robimy i w jakiej kolejności. Pozdrawiam Justyna Magdzińska

To wszystko zależy od stanu skóry i tego jaki zabieg zostanie wykonany. Można oczywiście zastosować najprostszy i najszybciej widoczny zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym ale nie wiem czy w danym przypadku będzie to najlepszy wybór i czy rozwiąże on całkowicie problem. Do wyglądu twarzy zawsze należy podchodzić kompleksowo i holistycznie. Zmiana w jednej okolicy nasili widoczność sąsiednich niedociągnięć i efekt może być gorszy od zamierzonego. Takie pytania są trudne. Rozumiem że odpowiedź jakiej się Pani spodziewa to czas zabiegu w minutach, konkretny zabieg i preparat, podana ilość w centymetrach i cena co do złotówki. Jeśli ktoś udzieli Pani takiej odpowiedzi, proszę unikać takiego gabinetu... Co zastosować lekarz zobaczy po zbadaniu, ile zabiegów okaże się w praktyce i zależy od stanu obecnego. Ile centymetrów - może się okazać że 0,5 a może 2 cm to też jest bardzo indywidualne. Czy tylko wypełnienie, czy też konieczne będą inne zabiegi - wymaga badania i oceny efektów pierwszego zabiegu. Cena jest wynikiem wszystkich wcześniejszych zmiennych.
Witam,
jeśli problemem są tylko same zmarszczki marionetki (co zwykle zdarza się rzadko) to wystarczy 1-2amp wypełniacza (ceny od ośmiuset do tysiąca zł za amp). Często zmiana jest spowodowana zwiększona aktywności mięśni bródkowych, na które stosuje się toksynę botulinową (ta okolica 400zł). Zabieg trwa 40minut, jest niebolesny i skuteczny.
Pozdrawiam i zapraszam
Sugeruję wizytę: Medycyna estetyczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na pierwsze spotkanie z pacjentem poświęcam zwykle godzinę. Większość czasu zabiera konsultacja. Rozmowa o problemie z którym zgłasza się pacjent, ogólna ocena jakości skóry i innych dostrzeżonych problemach. Ustalamy plan spotkań oraz wstępne efekty jakie uzyskamy po tych zabiegach. Jeżeli decydujemy, że najlepszym rozwiązaniem będzie wypełnienie kwasem hialuronowym znieczulam miejsce zabiegu kremem przez kilkanaście minut a następnie wykonuję procedurę. Koszt zabiegu uzależniony jest od jakości preparatu,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel
Dzień dobry, usunięcie tego typu zmarszczek zazwyczaj nie jest trudnym zabiegiem, kluczowe jest przeanalizowanie przyczyn wystąpienia takich zmian i zastosowanie takiej metody aby nie tylko uzyskać poprawę chwilową ale również działać prewencyjnie na przyszłość. Najczęściej stosuje sie kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe z fibryna lub hydroxyapatyt wapnia. Zapraszam na konsultację. Pozdrawiam
Teoretycznie jeśli nie trzeba ingerować w górną część twarzy to najczęściej 1 ml daje dobre efekty ..... ale jeśli problem tkwi nie tylko w podkreślonych liniach marionetki to może być wskazana szersza wolumetria. Bez konsultacji, rozmowy, badania to tylko przypuszczenia.